Nasza kadra


Nasz personel to doświadczeni eksperci, mający szerokie doświadczenie w branży wyjazdów integracyjnych i wydarzeniach pracowników i szkoleniach team building.
Aneta Bortnowska to niedościgniona instruktorka gier na orientacje i ratowniczka przedmedyczna. Od dziesięciu lat szkoli początkujących pasjonatów rekreacji ruchowej.  Przeprowadza też eventy integracyjne dla grup. Zorganizowała w swojej karierze blisko dwieście spotkań. Specjalizuje się z fabułach ekstremalnych i kryminalno – militarnych. Prywatnie jest mamą  dwóch braci Marka i Piotra, pasjonatką muzyki hiszpańskiej i zakupów odzieżowych. Posiada także dwuletniego  kota dachowego.
Zofia Bolicka to ceniona w branży trenerka żeglarstwa i ratowniczka przedmedyczna. Od ośmiu sezonów kształtuje młodych fanów rekreacji ruchowej.  Przeprowadza także wyjazdy integracyjne dla pracowników firm. Przeprowadziła w ostatnich latach prawie sto pięćdziesiąt spotkań. Specjalizuje się z fabułach plenerowych a także warsztatach miękkich. W życiu prywatnym jest mamą dwóch córek, milośniczką książek podróżniczych i jazdy na skuterze. Ma także pięcioletniego  owczarka niemieckiego.
Lidia Kowalska to wieloletnia animatorka sportów wodnych i ratowniczka wodna. Od dziesięciu sezonów szkoli nowych i zaawansowanych pasjonatów rekreacji ruchowej.  Organizuje także wyjazdy integracyjne dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Zorganizowała przez kilka ostatnich sezonów około dwieście szkoleń. Specjalizuje się z scenariuszach podróżniczych oraz edukacyjnych . W życiu cywilnym jest mamą czteroletniej Adrianny, milośniczką malarstwa i zakupów odzieżowych. Ma też półrocznego  kanarka.
Katarzyna Kowalska to długoletnia animatorka nurkowania i ratowniczka pierwszej pomocy medycznej. Od ośmiu lat szkoli nowych i zaawansowanych fanów aktywności fizycznej.  Przeprowadza też szkolenia integracyjne dla pracodawców i organizacji non profit. Przeprowadziła przez kilka ostatnich sezonów ponad trzysta wydarzeń. Specjalizuje się z programach aktywnych fizycznie a także szkoleniach menedżerskich. Prywatnie jest mamą dwunastoletniego syna, hobbystką muzeów sztuki nowoczesnej i zakupów odzieżowych. Ma także trzyletniego  jamnika.

03.06.2016. 13:36